Věrnostní sleva na dekarbonizaci motoru

28. 06. 2024

Zobrazit článek
Věrnostní sleva na dekarbonizaci motoru

Bez vás by to zkrátka nešlo. Na důkaz toho, že si ceníme každého z vás, jsme vymysleli „věrnostní slevy“, které můžete při absolvování dekarbonizace motoru vodíkem využít. A jaké to jsou? Určitě vás mile překvapí.

Věrnostní sleva na dekarbonizaci motoru vodíkem

Věrnostní sleva na dekarbonizaci motoru

Sleva za doporučení vašim známým

Dobrá reference je přesně to, co si přejeme. Proto naše spokojené klienty odměňujeme 300,- slevou na příští dekarbonizaci motoru vodíkem v případě, že nás doporučí dál blízkým či přátelům. Důvěra, kterou do nás vkládáte má opravdu velkou váhu, a proto vám za ni chceme poděkovat skrze výhodnější nabídku.

Sleva za dodržení ročního intervalu

Pravidelná dekarbonizace motoru vodíkem nemá vliv jen na stav vašeho vozidla, ale také na bankovní konto. Pokud totiž dojedete na každoroční údržbu motoru včas, dostanete od nás slevu 300,-. Pravidelná dekarbonizace prodlužuje životnost nákladných součástí, snižuje spotřebu paliva a dělá z hlučné jízdy pohodlnou a tichou, bez problémů s plynovým pedálem. Zároveň snižuje riziko, že na STK kontrole při měření emisí zkrátka neprojdete. 

Každoroční dekarbonizace nejprve odstraní nánosy karbonu, které mohou zapříčinit drahé opravy a při opakované každoroční návštěvě učiní také preventivní opatření, které dokáže ušetřit desítky tisíc korun za drahé turbodmychadlo, písty, vzduchový filtr atd.

Při dekarbonizaci motoru pro vás máme něco navíc

Každý zákazník, který k nám se svým vozidlem přijede na dekarbonizaci motoru, automaticky dostane auto nazpět s vyčištěnou klimatizací. Pro dezinfekci klimatizace používáme ozon, který vyčistí i ty nejmenší místa a zajistí, že je vzduch v autě nejen bez zápachu, ale také neobsahuje žádné bakterie a plísně. Ty si totiž v nevyčištěné klimatizaci velmi rády hoví. Tím je samozřejmě zásadně ovlivněna kvalita vzduchu a v konečném důsledku i vašeho zdraví.

Rovněž v rámci dekarbonizace motoru vodíkem děláme zcela zdarma základní diagnostika vozu, která potvrdí, že je vaše auto v perfektním stavu a vy můžete vyrazit na silnici. Samozřejmě pomůže najít také skrytou závadu, která může zásadně ovlivňovat chování vozidla či jeho stav.

Proč dekarbonizace motoru právě u nás?

Navštívili jste nás? Pak už jistě víte, že je pro nás na prvním místě nejen správné provedení dekarbonizace vodíkem, ale také vaše pohodlí. Nechceme vás obírat o drahocenný čas, a proto jsme do našich služeb zařadili také dekarbonizaci motoru z pohodlí vašeho domova. Ta neobnáší žádnou starost s dojížděním na pobočku. Bohatě nám bude stačit vaše adresa a přístup k elektrické zásuvce. Veškerou techniku si přivezeme s sebou. 

Také jsme schopni vyčistit motor celé vaší flotile firemních vozidel, které toho mnohdy zažijí více než ta, která nám parkují pěkně v teplé garáži a na to, čím je krmíme jsme zvláště opatrní. 

Navštivte náš v každém koutě ČR

Pokud si však najdete čas, a rozhodnete se dojet k nám na pobočku, můžete si vybrat ze 14, které máme rozesety doslova po celém Česku. Nově jsme také v Ostravě, Liberci a v Ústí nad Labem. 

Objednejte si svůj termín ještě dneska a využijte věrnostní sleva na dekarbonizaci motoru.