Dekarbonizace v Ostravě

23. 04. 2024

Zobrazit článek
Dekarbonizace v Ostravě

Skvělá zpráva pro Moravskoslezský kraj! Nově jsme pro vás otevřeli pobočku na ostravské adrese „U Pumpy 1007“. Věnujte svému autu odbornou péči a nechte jej vyčistit od karbonových úsad, které jsou skrytým nepřítelem dieselového i benzinového motoru. Stojí nejen za zvýšenou spotřebou, ale také třeba za poklesem výkonu motoru. Dekarbonizace Ostrava se během 60 minut postará o vašeho miláčka.

Jak funguje dekarbonizace motoru vodíkem?

Už jste slyšeli o chemickém čištění, které je nebezpečné nejen pro lidské zdraví, ale také pro samotné součásti motoru? My na to jdeme ekologicky a zcela bezpečně! Vaše auto připojíme na zdroj, ze kterého proudí směs vodíku a kyslíku. Ta se dostane i do nejmenších mezer, které nemáte šanci vyčistit ani mechanicky. Při 2000 otáčkách se začnou karbonové úsady uvolňovat postupně odcházet s výfukovými plyny. 

Výhody dekarbonizace motoru vodíkem

Dekarbonizace motoru vodíkem Ostrava se postará o prodloužení životnosti motoru a všech jeho součástí, například včetně drahého turbodmychadla atd. Dále výrazně sníží spotřebu paliva, a to až o 15 %! Samozřejmostí je snížení emisí, což ocení zejména ti, kterým se blíží povinná STK. Jako taková třešnička na dortu je zvýšení výkonu vozidla – auto je živější a lépe reaguje.

Kdy je dekarbonizace motoru potřeba?

Trápí vás jedna z následujících indicií, které jsou červenými vykřičníky pro zakarbonovaný motor? Pak neváhejte a objednejte si svůj termín.

  • Zvýšená spotřeba paliva,
  • nenadálý pokles a kolísání výkonu vozidla,
  • vysoká kouřivost,
  • špatná reakce plynového pedálu,
  • prevence před pravidelnou STK kontrolou.

Kolik stojí dekarbonizace Ostrava?

Celková částka se odvíjí od objemu motoru:

  • dekarbonizace motoru do 1300 m³–2690 Kč,
  • dekarbonizace motoru do 1900 m³–2990 Kč,
  • dekarbonizace motoru do 2500 m³–3290 Kč,
  • dekarbonizace motoru do 5000 m³–3990 Kč,
  • dekarbonizace motoru nad 5000 m³–5990 Kč.

K dekarbonizování motoru vodíkem vám zdarma provedeme čištění interiéru ozonem a základní diagnostika vozu.

Dekarbonizace motoru Ostrava otevřela své brány

Pokud jste poznali svůj vůz v jednom z výše uvedených příznaků, neváhejte si zarezervovat svůj termín. Máte to k nám z ruky? Žádný problém – objednejte si naši službu až k vám domů. Vše potřebné zajistíme. Uvidíte, že dekarbonizace Ostrava změní nejen dosavadní požitek z jízdy, ale také výrazně prodlouží životnost drahým součástkám, a vy tak společně najedete další tisíce kilometrů.

Dekarbonizace Ostrava