Dekarbonizace v Liberci a Ústí nad Labem

15. 02. 2024

Zobrazit článek
Dekarbonizace v Liberci a Ústí nad Labem

Snažíme se Vám být maximálně nablízku a proto je nově dekarbonizace motoru vodíkem dostupná i pro města Liberec a Ústí nad Labem. Vaše auto může mít vynikající vzhled zvenčí, ale co se děje pod kapotou? Karbonové úsady jsou tichými zabijáky výkonu a spolehlivosti motoru. Účinná metoda dekarbonizace motoru vodíkem přináší revoluční řešení tohoto problému. 

Dekarbonizace motoru vodíkem odstraňuje karbonové úsady

Jde o šetrný způsob, jak bojovat proti karbonovým úsadám v motoru a jeho součástech. Právě díky směsi vodíku a kyslíku při 2000 otáčkách začne karbon odhořívat a postupně odcházet společně s výfukovými plyny pryč z vozidla. Přitom však není motor nutné rozebírat, pouze připojit vozidlo ke speciálnímu přístroji. Dekarbonizace motoru Liberec či Ústí nad Labem probíhá během jedné hodiny na naší pobočce či u vás doma. 

Jaký přínos má dekarbonizace motoru

Karbonové úsady mohou způsobit postupný pokles výkonu motoru, zvýšení spotřeby paliva, nepravidelný chod motoru, a dokonce selhání při emisních testech. Proto je důležité provádět dekarbonizaci motoru vodíkem nejlépe po prvních 40–50 tisících km a poté pravidelně každým rokem. No a jaké konkrétní dopady má dekarbonizace na vozidlo?

  • Prodlužuje životnost motoru,
  • snižuje spotřebu paliva až o 15 %,
  • zlepšuje celkový výkon motoru, přispívá k živější jízdě,
  • snižuje množství emisí,
  • minimalizuje riziko poškození jedné z nákladných součástí motoru nebo jeho samotného.

Cena dekarbonizace motoru vodíkem

Konečná částka se odvíjí od objemu motoru:

  • dekarbonizace motoru do 1300 m³ stojí 2 690 Kč,
  • dekarbonizace motoru do 1900 m³ stojí 2 990 Kč,
  • dekarbonizace motoru do 2500 m³ stojí 3 290 Kč (ideální, pokud daruje dekarbonizaci jako poukaz a neznáte konkrétní objem motoru),
  • dekarbonizace motoru do 5000 m³ stojí 3 990 Kč,
  • dekarbonizace motoru nad 5000 m³ stojí 5 990 Kč.

Dekarbonizace motoru Ústí nad Labem a Liberec obnáší také čištění klimatizace ozónem a základní diagnostiku vozu zdarma.

Objednat se můžete na čísle 792 767 337 nebo přes formulář!

Nedejte karbonu šanci

Zdá se vám, že vaše auto ztrácí výkon, začalo více „žrát“ anebo je jízda v něm hlučná a nepohodlná? Je čas na dekarbonizaci motoru. Navštivte naši Libereckou či Ústeckou pobočku a dopřejte svému vozu péči, kterou si zaslouží. Dekarbonizace zajistí, že váš automobil bude ve stále dobré kondici a s jistotou najede ještě mnoho kilometrů. Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.

Dále k nám jezdí lidé z těchto měst:
Liberec – Harcov, Liberec – Jeřáb, Liberec – Ruprechtice, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Turnov, Semily, Železný Brod, Tanvald, Frýdlant,
Ústí nad Labem – Strekov, Ústí – Skorotice, Ústí – Předlice, Ústí – Město, Ústí – Krásné Březno, Ústí – Dobětice, Teplice, Lovosice, Děčín, Litoměřice, Krupka