Dekarbonizace u vás doma!

20. 12. 2023

Zobrazit článek
Dekarbonizace u vás doma!

Vyzkoušejte naši lákavou novinku – nově pro vás spouštíme dekarbonizaci motoru vodíkem z pohodlí vašeho domova. Dejte přednost času s vaší rodinou a spolehněte se na naše šikovné ruce, které si poradí s vaší flotilou téměř kdekoliv. Dekarbonizace motoru vodíkem u vás doma je skvělým způsobem, jak spojit efektivitu a zároveň si užít naprosté bezstarostnosti. 

Dekarbonizace motoru vodíkem

Jedná se o zcela bezpečnou cestu, jak odstranit karbonové úsady z motoru a všech jeho částí. Princip fungování spočívá v tom, že se do vozidla nažene směs vodíku a kyslíku a při určité teplotě začne karbon odcházet společně s výfukovými plyny ven z vozidla.

Doporučujeme vám nechat dekarbonizovat vozidlo každým rokem. Pravidelnou údržbou a odstraňováním karbonových úsad, se vyhnete nákladným opravám, které by bylo potřeba udělat v případě poškození motoru. V servisech stojí stále více aut, které bohužel karbon pomalu sžírá a nejedná se pouze o novější vozy, jak bývá často zmiňováno.

Dekarbonizace motoru má samozřejmě obrovský vliv nejen na jízdní vlastnosti (tichý a plynulý chod motoru), ale také například na spotřebu paliva během jízdy. Znatelně snižuje množství emisí, a tak pro vás STK kontrola nemusí být nadále noční můrou. Více podrobností o dekarbonizaci motoru vodíkem zjistíte na našich stránkách, např. ve FAQ – časté dotazy.

Bezstarostná dekarbonizace u vás doma

Abychom vám naši praktickou službu ještě více přiblížili, rozhodli jsme se vám nabídnou právě dekarbonizaci u vás doma. Díky tomu budete mít více času na práci, rodinu či na své koníčky. Pokud ani vy nechcete promarnit hodinu čekáním na naší pobočce, zavolejte nám a domluvte si vhodný termín.

Co je potřeba pro dekarbonizaci

Jediné, co od vás potřebujeme je vhodné místo, na kterém je přístup pro 230v zásuvku. Pro efektivní dekarbonizaci je také nutné, aby vozidlo běželo při 1800 – 2000 otáčkách. To znamená, že během dekarbonizaci vzniká hluk – vezměte to v potaz a popřípadě obeznamte sousedy. Nic víc není potřeba, další veškeré vybavení si zajistíme a přivezeme sami.

Výhody dekarbonizace motoru vodíkem u vás doma

  • Nemusíte nikam jezdit.
  • Vyčistíme Vám všechny vozidla během jedné návštěvy.
  • Odpadá Vám dojezdový čas k nám na pobočku a dalších 50-80 minut čekání, během kterých se naši technici věnují dekarbonizaci motoru vodíkem.
  • Při více vozidlech neplatíte dopravu!

Cena dekarbonizace u vás doma

Jsme schopni dojet k vám po celé České republice, přičemž do 40 km od nejbližší pobočky je doprava v ceně dekarbonizace. Každý kilometr navíc je účtován sazbou 13 Kč. Na ceník se můžete podívat zde.

Máte to k nám opravdu daleko? Nebojte se nás kontaktovat a my vám připravíme individuální cenu na míru. Do vašeho pohodlí a bezstarostnosti se rozhodně vyplatí investovat – pravidelným absolvováním dekarbonizace motoru ušetříte také za nákladné a stále častější opravy vozidla. 

Objednejte si dekarbonizaci k vám domů přes formulář, nebo zavolat na 792 767 337.